بیما- مدیرعامل بانک سینا در نشست معاونان، مدیران و سرپرستان مناطق این بانک که در شهر یزد در حال برگزاری است از رشد 20 درصدی منابع این بانک در 6 ماه اول امسال خبر داد.
به گزارش بیما- دکتر عبدالناصر همتی ضمن تقدیر از عملکرد مثبت تمامی سرپرستی ها در روند جذب منابع در پایان شهریور ماه، این امر را ناشی از تقویت "سرمایه اجتماعی" در مجموعه بانک سینا دانست که در نتیجه فعالیت و همکاری همراه با روابط مثبت و با اعتماد متقابل نیروهای باتجربه و جوان در حال نضج گرفتن و پیشرفت است.    
وی با تاکید بر اینکه سرمایه انسانی، موتور محرکه و عامل پیشرفت هر سازمان و بنگاه اقتصادی است، خواستار تقویت و تحکیم آن از طریق تقویت اعتماد و احترام متقابل و حفظ یکپارچگی در بین همکاران شد.
مدیرعامل بانک سینا در ادامه با اشاره به رشد 20 درصدی منابع بانک در 6 ماهه اول سال، تصریح کرد: این آمار حاکی از دستیابی به اهداف پیش بینی شده در برنامه است و با روندی که در پیش داریم، امیدواریم با همت و تلاش مضاعفی که همکاران خواهند داشت حتی زودتر از پیش بینی ها به اهداف پایان سال دست پیدا کنیم.

چرا رمز یک بار مصرف بانکی گران است؟

چرا هم تورم داریم، هم رکود و بیکاری؟

نگاهی به آکادمی های اقتصاد در ایران

بانک ,سینا ,منابع ,درصدی ,پیش ,تقویت ,بانک سینا ,که در ,20 درصدی ,رشد 20 ,درصدی منابع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام وبلاگی برای همه pichakyfrektal مطالب اینترنتی شیفت پلاس مطلب مفید icesapnves مرجع دانلود بازی برنامه فیلم و ... کافی نت شبکه سایت رسمی رئالیتی شو رالی ایرانی ۲